Navigace: Úvod » Novinky » Vodafone obohacuje portfolio datových tarifů!

Vodafone obohacuje portfolio datových tarifů!

Vodafone obohacuje portfolio datových tarifů!

Vodafone od soboty rozšíří nabídku datových tarifů o pět nových. Nové tarify jsou rozděleny podle zařízení, pro které jsou určeny, a podle míry využití datových služeb.

TISKOVÁ ZPRÁVA VODAFONE

Vodafone tak od nynějška nabízí 4 tarify pro internet v mobilu a shodně po dvou tarifech pro internet v tabletu a notebooku. Nově uvádí na trh týdenní datový tarif. Zároveň od 15. března dochází  k pětinásobnému navýšení FUP limitu u denního tarifu a souvisejícímu mírnému navýšení ceny tohoto tarifu. (TZ)

„Dosud v našem portfoliu chyběly tarify pro zákazníky, kteří intenzivněji využívají internet v mobilu a  tabletu a naopak méně intenzivně v notebooku. Zákazníkům, pro něž je nabízené FUP příliš nízké, nabízíme možnost FUP ke kterémukoli z tarifů dokoupit,“ říká senior manažer marketingu Pavel Kuhn.

Pro zákazníky, kteří mají aktivní stávající datové tarify, se nic nezmění. Nově bude možné aktivovat i obdobu stávajících tarifů Internet v mobilu (150 MB FUP, 177 Kč), Internet v mobilu naplno (600 MB, 315 Kč) a Připojení na stálo (3GB FUP, 525 Kč). První dva zmíněné pouze mění název na Internet v mobilu Standard a Internet v mobilu Premium.

Výhody datových tarifů Vodafonu:

 • Možnost ke všem měsíčním tarifům dokoupit další objem dat (FUP)
 • Nelimitujeme FUP po týdnech
 • Neúčtujeme poplatek za aktivaci datového tarifu
 • Neomezujme maximální rychlost připojení
 • Nabízíme výhodnější ceny datových tarifů při koupi v kombinaci s hlasovými a SMS službami

Vodafone počínaje 15. březnem pětinásobně zvyšuje FUP limit u denního tarifu Připojení na den z původních 5 MB na 25 MB. S tím se zvedá o 8 Kč i jeho cena, tj. ze 17 Kč vč. DPH na 25 Kč vč. DPH. Nově obohacuje své portfolio o týdenní tarif (49 Kč/60 MB FUP), vhodný zejména pro uživatele předplacených karet.

Nově si zákazníci budou moci vybrat z následujících tarifů:


Pořídí-li si zákazník ke stávající SIM kartě s aktivovanou Speciální edicí tarifů na míru druhou SIM kartu pro tablet, či modem, získá pro ni datový tarif s 25% zvýhodněním.

Komentáře (4)

 • Mr.Ferda

  Tak teď nevím. Je v tom zase nějaký chyták nebo si opravdu myslí že jsme jako nefiremní zákazníci takoví hlupáci?

  Nevím ale i připojení na den zdraží!
  Nejdříve bylo 5MB za 17,- Kč
  Pak 20MB za 17,- Kč aby zalepili kritikům hubu.
  Teď mají 25MB ca 25,- Kč takže opět zdražení.

  Argumentovali vytížením sítě a proto je třeba za 177,- Kč jen 150MB na den ale vůbec jim nedělá problém za 75,- Kč celých 500MB na 2 dny. Téměř stejné množství dat 600MB za 315,- Kč mi musí vystačit na celý měsíc.

  Odpovědět
 • THW

  to: Mr.Ferda – myslí. Já mám přes firmu 500MB na týden za 37.5 Kč = měsíčně dám 150 Kč za
  2 GB (i s daní!). Nečekám firemní ceny pro normální uživatele, ale 150 MB za 177 Kč je výsměch.

  Odpovědět
 • Mr.Martin

  To s tím FUP si asi dělá Vodafone srandu a již v příspěvcíh zmíněných 75,- Kč za 500MB na 2 dny oproti 600MB za 315,- Kč na celý měsíc bude nápad nějakého marketingového vydřiducha. Asi zákazník = ovce, doufám, že se pletou.

  Odpovědět
 • kirisek95

  Hrozný ty ceny u všech tuzemských operátorů, když si vezmu, že v USA jedou na LTE a ještě za nižší sazbu a světším FUP… U nás sotva 3G ve velkejch městech, všude jinde děěěěsně pomalej GPRS… „bich blyl“!!

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru