Navigace: Úvod » Aplikace » Jak nejlépe najít zlevněné aplikace?

Jak nejlépe najít zlevněné aplikace?

Jak nejlépe najít zlevněné aplikace?

Spousta aplikací je sice na Android Marketu zdarma, to však neznamená, že nemá smysl připlatit si za kvalitu. Nemusí to však být zdaleka tolik, když se budete umět zorientovat ve slevových akcích.

Když si umíte vybrat, mají placené aplikace a hry opravdu smysl. V poslední době se s různými slevovými akcemi na Androidu doslova roztrhl pytel. Jelikož mezi vývojáři roste konkurence a oni usilují, aby se dostali v žebříčcích prodejnosti a stahovanosti na první příčky, často sahají i k dost radikálním slevám. Aplikaci či hru, která standardně stojí přes sto korun, tak pořídíte  za pár drobných. Existuje jednoduchý způsob, jak se ve slevách snadno zorientovat přímo ve vašem telefonu.

Apps On Sale 2 (zdarma)
Seznam zobrazuje původní i novu cenu a procento slevy. Aplikace filtruje zlevněné programy dle hodnocení, data i skóre, bohužel nikoli podle kategorií. Nová verze přidala Wishlist s hledáním konkrétní aplikace nebo jména vydavatele a ubrala reklam.  Nezobrazuje popis aplikace, ale rovnou skočíte do Marketu, ale zase má jednoduše nastavitelný systém notifikací v případě, že je vámi vyhlédnutá aplikace zrovna v akci.

 

 

 

 

 

 

App Hunter (zdarma)
Aplikace není prioritně zaměřená na slevy, proto v rámci slevové záložky neumožňuje žádné filtrování. Na druhou stranu má dalších pět záložek pro momentálně nejstahovanější a nejnovější aplikace a hry. Zobrazuje i historii prohlížených položek. Aplikace můžete sdílet na Facebooku nebo jít rovnou do Android Marketu. Nově je rozhraní přizpůsobeno i pro tablety.

 

Existují také další nadstavby nad Android Marketem, ale nezahrnují modul slev.  Budeme se jimi ještě určitě zabývat!

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru