Navigace: Úvod » Hry pro Android » Grand Theft Auto III 10-Year Anniversary

Grand Theft Auto III 10-Year Anniversary

Grand Theft Auto III 10-Year Anniversary

Grand Theft Auto III 10-Year Anniversary

Je to to přesně deset let, co Rockstar Games vydal hru z názvem Grand Theft Auto III a právě po deseti letech se tato hra, dočkala konverze z počítačů a konzolí do kapesních zařízení, konkrétně na ios a Android.

Hra je zkonvertována ve své původní podobě, žádná omezení, žádné osekání, prostě počítačový hit na mobilních zařízeních. Od původní počítačové hry se změnilo pouze menu a ovládání. Samozřejmě jak jistě očekáváte, budete muset sáhnout po Hi-endovýh smartphonech, nejlépe pak s Tegrou 2.

Celkové ovládání je pohodlné pouze na tabletech, nebo na smartphonech s velkou úhlopříčkou displeje, neboť ovládací virtuální tlačítka jsou dost malá, navíc auta nemůžete, jak by mnozí čekali, ovládat pohybovými senzory, ale máte k dispozici pouze dvě směrová tlačítka. Menu je přizpůsobeno dotykovému ovládání a také vám dává dostatečně najevo, že se slaví deset let od vydání původní hry. Z novinek je to vše a dále nemá cenu si představovat hru co vyšla před deseti lety jen na závěr přidám pár screenshotů.

Grand Theft Auto III je v Android marketu za 2,99USD.


Komentáře (4)

Komentovat

Nahoru