Navigace: Úvod » Hry pro Android » Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012

Góly, penalty, ofsajdy, fauly, auty, rohy. Pokud patříte mezi fotbalové nadšence a vlastníte nějaké zařízení Android, tak tento titul nesmíte minout ! ANO! Je tady další ročník fotbalové hry: Pro Evolution Soccer na všechny platformy, mezi kterými nechybí ani Android. PES 12 obsahuje téměř totožný výběr týmů, jako na PS3, nebo Xbox 360, znamená to že můžete vybírat jak národy, tak i kluby, přičemž je všechno přehledně rozděleno. Bohužel česká liga chybí ! Nicméně AC Sparta se v seznamu nachází.

Zde je výpis z menu a položky v jednotlivých kategoriích:

QUICK MATCH—EXHIBITION—UEFA CLUB Competit (New game, Load game)—LEAGUE-CUP (League,Cup)—Super CHALLENGE (New game, Load game)—CHALLENGES (Match Challenge, Free kick Challenge, Challenge list)—COMMUNITY (Profile, Leaderboards, Awards)—TRAINING—GALLERY (Trophies, Replay, Credits)—System setting (Options, Controls, Language, Erase data)—EXIT

Engine a celkový pohyb hráčů, bych si dovolil srovnávat se staršímy tituly na PS2 (PES 04). Celkové ovládání hráče je velice pohodlné a příjemné. Kladně se dá mluvit i o parádičkách hráčů. Hra celkově běží krásně plynule, ale někdy se stane, že když dostanete přihrávku a držíte současně joystick tak se hráč nehne, musíte joystick pustit a znovu zmáčknout. Součástí nastavení je i nastavení ovládání, kde si můžete vybrat ze tří různých nastavení:

-Joystick + tlačítko A + Tlačítko B

-Joystick + poklepávání na display

-Naklánění telefonu + poklepávání na display

Zvuk celé hry hodnotím také pozitivně. Např.: Diváci, když se blíží devadesátá minuta jsou o poznání hlučnější. A to není vše, z tribun se ozývají nejrůznější zvuky. Už to není to staré známé šustění a neidentifikovatelné zvuky. Jen výběr hudby v menu se mě osobně moc nelíbí.

Grafika „Peska“ 12 na dnešní poměry (tegra 2), není žádný zázrak, na druhou stranu můžeme být rádi že se stále vyvíjejí hry na GPU Andreo a podobné, alespoň si to zahrají i lidi co nevlastní Smartphone za patnáct tisíc typu, Samsung Galaxy S2.

Hodně se mi také líbí „REPLAY“, ve kterém se můžete na proběhlou akci podívat ze všech úhlů a z libovolné vzdálenosti, aby toho nebylo málo tak si můžete celou akci uložit a v galerii se na ni můžete podívat nebo smazat. V položce “Komunita” můžete porovnávat výsledky na internetu.

Na konec přikládám screenshoty ze zápasu: FC Barcelona vs AC Sparta

TEST:

OS: 2.2.2

CPU: 800 Mhz

GPU: Andreo 205

PES 2012 Pro Evolution Soccer je v Androidmarketu za 128Kč:

Komentáře (2)

Komentovat

Nahoru