Navigace: Úvod » Aplikace » Akinator

Akinator

Akinator

Je výborné, když se jednou za čas objeví tak výborná aplikace, že se od ní člověk nemůže odtrnout klidně celé hodiny. Někdy je to nějaké hříčka, jindy zase nějaký ten výkřik moderní doby. Pro mě to byl dnes Akinator.

Aplikace funguje na velice jednoduchém systému. Za pomocí otázek se Akinator (postava, která vás bude při používání programu provázet) bude snažit dobrat k osobnosti, na kterou myslíte. Vskutku prosté, po prvním vyzkoušení mužíkovi v turbanu jednoduše propadnete.  Nejdříve zkusíte někoho jednoduššího a přijde něco jako: „Hele, on ho poznal! A tohohle znáš? To není možný! Dobře, ale tohle nenajdeš…hej!“ Podobně budete moci pokračovat ještě hodně dlouho.

Akinator je klasickou aplikací „do hospody“, čili něco, co vytáhnete u piva a kamarádům to vyrazí dech. Zhuštění prostoru kolem vašeho komunikátoru můžeme zaručit. Zábavnost samotného používání prográmku je přímo úměrná počtu lidí, kteří se s vámi hraní účastní. Akinátor je žrout času a je potřeba během jeho čarování dávat pozor na ručičky u hodinek, utíkají opravdu rychle.

Jedinou nevýhodou aplikace je to, že jí nemáte šanci sehnat v českém jazyce. Bez znalosti angličtiny se tedy neobejdete. Vystačíte si však už se základy, nemusíte se tedy bát nějakého hledání slobíček ve slovníku. Pro české uživatele je zde ještě jedna nevýhoda – znalost českých osob. Akinator si dokáže poradit pouze s opravdu známými a experimentovat je lepší spíše u zahraničních osobností.

Akinator každopádně dokáže zaujmout klidně i na dlouhé hodiny a je nepostradatelnou aplikací, pokud rádi svým přátelům čas od času vyrazíte dech. Pokud i tak stále váháte, zda si aplikaci stáhnout či nikoliv, můžete zamířit na internetovou (neplacenou) verzi a okusit dokonalosti Akinatora. A ještě malý tip na závěr: Nebojte se vyhledávat i ty nejnemožnější charaktery. Začněte třeba u sebe, další vás pak jistě začnou napadat. ;)

Verze Lite je v Androidmarketu zdarma

Více o aplikaci Akinator a hry pro Android a hry pro iOS naleznete na apemobile.cz

Komentáře (4)

Komentovat

Nahoru