Navigace: Úvod » Aplikace » Rocket Launcher

Rocket Launcher

Rocket Launcher

Tento launcher se vám bude líbit jestliže jste fandové sci-fi nebo kosmonautiky.

… i když má své mouchy

Jak již z názvu vyplívá, jedná se o launcher navozující prostředí rakety a tlačítek v ní.

Na základní obrazovce máte informace o času a datu včetně dne v týdnu (anglicky). V dolní části indikátor GSM signálu a sílu signálu wi-fi. V prostřední části se nacházejí tlačítka se základními funkcemi. Internetový browser, email, zapnutí wi-fi, protokol hovorů, SMS a složka s aplikacemi. Po kliknutí na tyto tlačítka se dostanete na služby v již standardní grafice. Jak je ale na screenu níže vidět tak u telefonů s nižším rozlišením displeje se tato tlačítka nezobrazují kompletní.

Ve složce aplikací jsou aplikace seřazeny abecedně pod sebou a u názvu je i číslo verze dané aplikace.

Na pravé straně od základní obrazovky je možné zobrazit widgety. Těchto widgetů můžete mít na této stránce více a řadí se pod sebe. Stejně jako u základní obrazovky i tady se větší widgety nezobrazují celé kvůli rozlišení displeje.

Na obrazovku vlevo od základní si můžete dát nejčastěji používané aplikace pro rychlou volbu. Vkládání není zrovna nejpříjemnější, ale časem se to naučíte. Aplikace je možné graficky propojit a pak vypadají jako tlačítka na základní obrazovce. Při více aplikacích opět scrolujete dolů. Velká výhoda je, že nejste limitováni prostorem a ikonky se můžou překrývat. Na plochu se jich tedy vejde více než ve standardním launcheru.

Poslední možností tohoto grafického prostředí je nastavení. Po kliknutí na zvolenou ikonku se dostanete  opět do klasického nastavení telefonu pro danou volbu.

Závěr:

Tento launcher je zajímavě graficky řešený, ale má celkem kostrbaté ovládání. Časem si ale zvyknete. Nevýhodou je i špatné zobrazování při nižším rozlišení displeje.

Na konec tu máte i video recenzi v AJ:

Komentovat

Nahoru