Navigace: Úvod » Příslušenství » Mugen Power baterie v redakci

Mugen Power baterie v redakci

Baterie a výdrž telefonu na jedno nabití. Pro uživatele OS Android jedna z nejpalčivějších otázek a téma častých diskuzí. Existuje mnoho výrobců baterií, kteří své produkty s neuvěřitelnou kapacitou nabízejí na různorodých aukčích portálech za úžasnou cenu. Výrobce Mugen Power jde na to ale po svém.

Oproti výše zmíněným pokoutným cestám získání baterie, Mugen Power si svoji reputaci nezakládá na nesmyslech a mazání medu svým zákazníkům okolo pusy, ale snaží se nabídnout kvalitní produkt, za který si ale nechá náležitě zaplatit. Nastal tedy čas na řádné vyzkoušení jejich produktů. Proto tu máme moje HTC HD2, která příkladně poslouží jako testovací subjekt.

Abychom schopnosti baterie řádně prověřili, postavíme proti ní nejenom originální baterii HTC po cca roce užívání (což je velice častá doba, kdy mnozí uživatelé přemýšlejí o koupi náhradní baterie), ale i baterii Andida, která má v české komunitě celkem slušné renomé, a dá se pořídit za solidní peníz. Tedy typický příklad baterie z eBay.

Jeden z nejdůležitějších faktorů baterie je její kapacita. Jmenovitě tu tedy máme:

– originální HTC baterie BA-S400 o udávané kapacitě 1230 mAh po roce užívání

– baterie Andida o udávané kapacitě 1600 mAh

– baterie Mugen Power o udávané kapacitě 1500 mAh

Obě alternativní baterie jsou o stejné velikosti jako původní BA-S400 – nejsou potřeba tedy speciální kryty ani extra nabíjecí zařízení. Mugen Power je vsazen do těla HD2 a po procesu naformování a zkalibrování ukazatele uvidíme, jak baterie obstojí.

Baterie Mugen Power si můžete zakoupit v e-shopu výrobce.

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru