Navigace: Úvod » Bleskovky » ZTE Skate v prodeji

ZTE Skate v prodeji

Nová vlajková loď čínského výrobce ZTE, model Skate, se konečně dostává na trh a je skladem u českého distributora. Pro naše pravidelné čtenáře není co příliš představovat, o modelu jsme se zmínili již několikrát. Model s oficiální cenovkou 5490 Kč jednoznačně cílí do segmentu, který nyní okupuje Samsung Galaxy Ace a munice má dosti – disponuje obdobnou výbavou, nicméně 4,3″ palcový displej je ve své třídě unikát. Doporučuji však vyčkat s nákupem – za nějaký čas bychom se měli dočkat varianty s ARMv7 procesorem, která oproti aktuální dostupné verzi nabídne mnoho výkonu navíc.

Kde koupit ZTE Skate?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

.
.
.
.
.
.

Komentáře (6)

 • A. Koler

  Zdravím, opravdu je takový velký rozdíl mezi procesorem 800MHz a 1GHz? Pozná běžný uživatel //uživatel, ne technoid :-) // rozdíl ? Mě by třeba nevadilo, kdyby po stisku ikony naskočilo menu o 0,5 sec později.

  Odpovědět
  • HUdasp

   ZTE Skate se v pondělí podívá do redakce na testování a recenzi, takže dostane uživatelskou čočku a i na toto dilema se dostane;-)

   Odpovědět
 • peto

  A. Koler: nejde len o celkovu rychlost ale aj o podporu flashoveho obsahu stranok niektore hry su len pre ARMv7 procesory a aj filmy idu na tom lepsie, prehra to aj 720p divix video

  Odpovědět
 • Honza

  Zdravím všechny. Máte někdo ponětí kdy přibližně by mohli být ZTE Skate s lepším procesorem k dostání v ČR? Potřebuji docela nutně nový telefon, protože starý pomalu ale jistě odchází do křemíkového nebe a nechce se mi čekat například až do Vánoc. Původně jsem chtěl koupit HTC Desire Z, ale tohle mě docela oslovilo a už když jsem chtěl objednávat tak jsem zjistil že by mohl být ještě i s lepším procesorem. Děkuji za odpovědi.

  Odpovědět
 • Maja

  Pokud do Skate osadí lepší procesor, tak se ale určitě zvedne i cena telefonu. Přece nebudou nabízet výkonější telefon za stejnou cenu. Jaký by mohl být rozdíl? Několik stokorun?

  Odpovědět
 • HUdasp

  Cenu bych v případě eventuální silnější verze viděl na úrovni Huawei X5 či X6 (pokud bude na trhu v tu dobu). Proti těmto telefonům je hlavně cílen.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru