Navigace: Úvod » Aplikace » In-počasí

In-počasí


In-počasí

In-Počasí je jednoduchá aplikace pro informace o počasí.

Máte zde čtyři základní prvky: AKTUÁLNĚ, PŘEDPOVĚĎ, NASTAVENÍ, IN-POČASÍ

AKTUÁLNĚ - Zde máte přehled: aktuální teploty, nejvyšší denní teploty, nejnižší denní teploty, vlhkosti, rychlosti větru a srážkek.

PŘEDPOVĚĎ - Předpověď počasí na čtyři dny dopředu a další informace.

NASTAVENÍ - V nastavení si můžete nastavit pro jaké město chcete aktuální počasí a pro jaké město chcete předpověď počasí.  Pokut si přidáte ” stranu ” budete moci listovat ” stranami ” jako například v podplochách androidu.

IN-POČASÍ – V této položce musíte být permanentně připojeni na internet  a máte zde např.: radarové snímky, počasí v ČR atp..

WIDGET – A nezapomělo se ani na widget zde máte navíběr hned čtyři widgety a u každého lze nastavit ze dvou vzhledů jak vydíte na obrázku v pravo.

Komentáře (5)

 • L.Trejbal

  Pěkná aplikace, děkuji. Proč mi nejde nastavit aktuální počasí pro Beroun (Stř.kraj)? Předpověď si nastavím bez problémů. Na Vašich webových stránkách lze také zobrazit aktuální počasí pro mé město. Díky za reakci.

  Odpovědět
 • Martin

  Litovel :-), taky pocházím s Litovle :-)

  Odpovědět
 • In-počasí

  Počet měst bude během pár dnů rozšířen i pro widget (v aplikaci již město Beroun je).

  Odpovědět
 • Michal

  Nevím nic oficiálního ale v seznamu bi měly být města ve kterých jsou meteorologické stanice ale u některých to nefunguje tak to třeba spraví další aktualizace.

  Odpovědět
 • Radim

  Nic proti i mistr tesař se někdy utne :) ale pokud vím, tak “pokud” se píše s “d” a “výběr” je ve vyjmenovaných slovech :) Ale technicky pěkné. Hned jsem si aplikaci stáhnul.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru