Navigace: Úvod » Bleskovky » FOTO – nové telefony od LG

FOTO – nové telefony od LG

nové telefony od LG

Představení pár chystaných telefonů od LG na druhou polovinu letošního roku. Níže uvedené telefony jsou teprve plánované a proto se specifikace těchto modelů může ještě v průběhu roku měnit.

LG Prada K2

Tento telefon by se měl objevit během prázdnin. Bude se jednat o dvoujádrový telefon s displejem 4,3 palce a 8,8 mm tlustý a interní pamětí 16 GB. Ve předu bude 1,3 megapixelová kamera a vzadu osmi-megapixelový fotoaparát.

Android 2.3 Gingerbread.

LG Univa

Nástupce úspěšného modelu LG Optimus One. Frekvence procesoru bude  800MHz oproti 500MHz 600MHz u LG OO. Displej 3,5 palce a fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů. Android 2.3 Gingerbread.

V prodeji by měl být ve třetím čtvrtletí, tedy na vánoce.

LG Victor

Telefon střední třídy s procesorem na 1Ghz, 3,8 palcový displej a fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů.

LG Gelato NFC

Opět telefon střední třídy, ale tentokrát vybaven NFC. Stejně jako původní LG Gelato800MHz procesor a displej o úhlopříčce 3,2 palce a tří megapixelový fotoaparát.

LG K

K tomuto telefonu není prozatím obrázek, ale podle specifikace by se mělo jednat o kvalitní telefon. Prozatím aspoň podle displeje. Ten bude mít úhlopříčku 4,5 palce a 720p HD. V zobrazování by se měl vyrovnat nebo dokonce předčit iPhone (?).

zdroj: pocketnow.com

názor redakce:

podle technických parametrů by se mohlo jednat o zajímavé stroje, ale desingově jsou tyto telefony “nemastné, neslané”.

Ale LG Optimus One není velký krasavec a své příznivce si našel poměrem cena/výkon. Pokuď LG zvolí správnou cenovou politiku tak i tyto modely by mohli zaznamenat úspěch.

Jaký je váš názor? Máte LG? Jste s ním spokojení? Líbí se vám chystané modely? Není 4,5 palce na telefon už moc?

Komentáře (3)

 • Tassadar

  Pěkný přehled, ale je tam jedna chybka: “Nástupce úspěšného modelu LG Optimus One. Frekvence procesoru bude 800MHz oproti 500MHz u LG OO…” – Optimus One má 600 Mhz procesor.

  Odpovědět
 • foto1977

  LG Optimus One možná už není krasavec (teď v 7/2011),
  ale v době jeho uvedení na trh (9/2010) to v dané kategorii krasavec byl!
  Navíc svým vzhledem a zpracováním neurazí ani dnes, měl jsem možnost ho porovnat s přímou konkurencí od Samsungu Galaxy Gio a rozhodně v designu moc nezaostával a ve zpracování spíše převyšoval.

  Odpovědět
 • mishulaczek

  taky jsem se zhrozil když jsem uviděl u optimuse napsano 600 MHz

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru