Navigace: Úvod » Telefony » Dejavu u Sony Ericssonu – modelu Arc praskají kryty

Dejavu u Sony Ericssonu – modelu Arc praskají kryty

Se švédsko-japonským výrobcem mobilních telefonů to jde z kopce. Nejenom, že se prodeje telefonů stále a stále propadají, výrobce nestíhá dodávat novinky včas na trh, ale objevil se další nešvar u vlajkové lodě výrobce – modelu Arc. Uživatelé si začínají stěžovat na praskání krytu.

Je otázka, jestli má Sony Ericsson smůlu, anebo je to pouhá neschopnost. Již v minulosti se problémy s praskajícím krytem objevily u jinak povedeného modelu Xperia X1. Nyní se obdobný problém objevuje u modelu Arc. Uživatelé hlásí problémy u předního krytu v místě okolo světlocitlivého senzoru. Jak je vidno, jedná se zřejmě o konstrukční problém, objevuje se především u varianty Midnight Blue. U stříbrné varianty by měla být situace lepší.

Vzhledem k tomu, že model Arc je na trhu teprve chvíli, tak odolnost krytu nebude bůhvíjaká. Stejný problém u modelu Xperia X1 nebyl nikdy vyřešen a tak je možné, že majitelé budou pravidelně každý půlrok posílat Arc do servisu díky prasklému krytu (ostatně, jak to bylo u X1). Připočteme-li, že se tu bavíme o TOP modelu s pěticifernou cenovkou, je to ostuda. Palec dolu.

Zdroj: xperiablog.net

Komentáře (7)

 • Martin Vagner

  Tuto informaci potvrzuji, mám na stejném místě prasklý kryt po 3 měsících používání

  Odpovědět
 • hhuhu

  Nedelalo X1 HTC???? ale to je fuk…xperia x1 je cihla…nevim kde by tam melo byt co k prasknuti. Nemysleli jste x10?

  Odpovědět
 • gurus

  :D X1 delal rozhodne sonyericsson

  Odpovědět
  • HUdasp

   Xperii X1 dělalo HTC pro Sony Ericsson, to ale není vůbec podstatné – na krytu je logo Sony Ericssonu a Sony Ericsson si má řešit kvalitu svých produktů. Sám jsem X1 chvíli měl a praskla mi 2-krát (především plastový střed pod kovovým krytem baterie). Je toho plnej internet, stačí trochu pogooglit. X10i je zpracovaná velice dobře.

   Odpovědět
 • david

  to Martin Vagner: uz 3 mesice? ale vzdyt Arc vysel teprve ted? nebo na jinem modelu?

  Odpovědět
 • HUdasp

  Martin je jeden z posledních SE guru v České Republice (a kolik jich bylo v jisté době). On shání telefony jinak, než my, ostatní pozemšťané:)

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru