Navigace: Úvod » Bleskovky » Sony Ericsson Arc a Neo opět s posunutou dostupností

Sony Ericsson Arc a Neo opět s posunutou dostupností

Sony Ericssonu se zase něco povedlo. Pomineme-li problémy mateřské společnosti s informacemi o osobních datech uživatelů, tak ani mobilní divize (prozatím) japonského obra  se nemá čím chlubit. Sice na začátku roku představila atraktivní modely Arc a Neo s původní dostupností v dubnu, opět ale výrobce dle svého dlouhodobějšího trendu nezklamal.

Příchod těchto modelů se opět odsouvá, nejdříve se oficiálně těchto modelů na českém trhu dočkáme v červenci a tyto tudíž je za podařené vysvědčení nedostanete. Prostě klasika u tohoto výrobce. Cena také nebude lákavá, počítejte s pěticifernou částkou, což oproti povedeným posledním modelů od LG s agresivní cenovou politikou nedává moc logických důvodů ke koupi. Přičtu-li v potaz veledůležitou věc, že modely mezitím morálně zastaraly. Inu, kdo chce kam, pomozme mu tam.

Komentáře (5)

 • carreaum17

  Lajdáctví, neschopnost a blbost v jednom. Škoda slov, jen pomalu blázen zakoupí arc za cenu kolem dvanácti tisíc, když v té době bude například Galaxy S II za cenu kolem 13 500,- nebo Optimus 2X za cenu kolem 10 500 ,-. SE to jsi posr….

  Odpovědět
 • Cleric

  A co jste od nich čekali, když už dali aktualní SW. Tak to museli přece někde pohnojit. Jak u nich bývá již zvykem. Tohle velká neschopnost.

  Odpovědět
 • Crozz

  s takovouhle dopadnou jako Nokia

  Odpovědět
 • aege

  Zklamali mne :(((
  Představili už tolik telefonů a ani jeden není k mání a to téměř po pul roce!
  O Xperia Pro raději se radši nezminují vubec!
  Sliby se slibují blázni se radují !

  Odpovědět
 • Jana

  I mě to štve. Na SE Neo čekám už přes půl roku. Ale možným důvodem proč to pořád odkládají je možný upgrade Androidu na 2.3.4. z 2.3.3.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru