Navigace: Úvod » Nezařazené » Jak napsat sms zdarma

Jak napsat sms zdarma

Legálně psát sms zdarma je pořád možné

Poctivě platíte datový tarif, takže jste na internetu. Na internetu je jedna SMS brána vedle druhé. Na sms bráně stačí naťukat stejný text jako do mobilu a poslat sms. Třeba Vodafone! Poslat sms umí dokonce úplně zadarmo. Proč byste tedy měli platit, když můžete psát sms zdarma? Podívejte se na nejlepší programy pro chytré telefony, které si esemeskami přes web umí hrát.

czSMS

Tahle rozkošná aplikace umožňuje posílat až do rozsahu 500 znaků sms zdarma. CZ operátoři většinou zprávy rozdělí do kratších úseků a ke každému požadují vlastní captchu vždy. Poslední mohykán free smsek je Vodafone. Sms zdarma posílá naprosto svobodně. S používáním czSMS ale můžete mít problémy, pokud máte u kontaktů více telefonních čísel, nebo používáte telefon Samsung Galaxy.

Free SMS Sender

Vymazlená aplikace, jejíž pomocí můžete i do zahraniční psát sms zdarma. CZ operátoři se tentokrát stejně výborně integrují se systémem, díky čemuž mnohem lépe vypadá i funguje. Používá avatáry kontaktů, sám se rozhodne, která je nejvhodnější brána sms. Zdarma se vůbec dočkáte od této aplikace spousty vychytávek. Bohužel, pokud příjemce operátora změnil, musíte bránu vybrat sami ručně před každým odesláním.

Kubík pro smartphony

Kubík je verze desktopové aplikace Kubik SMS Dreamcom. Zatímco ale verze pro počítače patřila mezi nejoblíbenější programy svého druhu, mobilní předělávka sklízí spíše negativní ohlasy.

Nahoru