Navigace: Úvod » Bleskovky » HTC otáčí – Gingerbread na Desire nakonec bude? AKTUALIZOVÁNO

HTC otáčí – Gingerbread na Desire nakonec bude? AKTUALIZOVÁNO

Včera celým Androidovým světem proletěla zpráva o tom, že Gingerbread pro Desire nebude, což samozřejmě vyvolalo vlnu nevole v komunitě. Dnes britská Facebooková stránka (mimochodem ta samá, která zveřejnila včerejší novinu) pro změnu oznámila, že Gingerbread pro Desire bude. Asi během noci našli dostatek systémových prostředků pro chod Sense.

Tak já Vám nevím, jsem z toho naprosto zmaten.  Vypadá to na tu samou situaci, jako bývala u HTC Hero (Magic) – EcLair bude/nebude/nevíme/pak zas bude. Co vy si myslíte?

AKTUALIZOVÁNO

HTC dnes oznámilo, že díky aktualizaci budou muset uživatelé oželet nějaké aplikace, které jsou součástí nadstaveb HTC pro Androidy. Přesnější informace nejsou známy, celý Sense ale odstraněn nejspíše nebude.

Komentáře (3)

 • CptShedy

  Já si myslim že bude,když ho má N1,která je hardwarově stejná tak proč ne.

  Odpovědět
 • Rox

  N1 má GB,ale nemá sense!Když mají oba stroje 512ROM a GB zabere hodně místa,pak ještě sense,tak už nezbývá místo pro aplikace…a přesun na kartu není funkční…aplikace si pořád ukrajují z interní paměti moc místa,která nakonec stejně dojde. Pro příklad mám 100 aplikací jsou všechny přesunuté na kartu a přesto v interní paměti zabírají 250 MB.

  Odpovědět
 • HUdasp

  Včera jsem to počítal. 512 MB ROM má Desire. Gingerbread v pure podobě má cca 150 MB, připočtu 60 MB pro cache (která se dá jednoduše přesměrovat do RAM aniž by to uživatel zjistil a nějak ho to omezovalo), no dejme tomu 200 MB pro data a zbejvá cca 90 MB pro Sense. Pro porovnání, tak základní Gingerbread launcher má cca 12 MB, abychom pochopili nabobtnalost a nesmyslnost Sense, které se údajně „nevejde“. Gingerbread není o příliš náročnější svojí velikostí na vnitřní paměť (když už, tak možná pár MB), když se Sense vešel do Froya a EcLair, tak se vejde i do Gingerbread.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru