Navigace: Úvod » Hry pro Android » Rychlé a zběsilé závody v Racing Thunder

Rychlé a zběsilé závody v Racing Thunder

Rychlé a zběsilé závody v Racing Thunder

Aplikacemi bohatě vybavený Android telefon není pouze o práci, úkolech a napěchovaném kalendáři, ale také o zábavě. Tu si můžete užít instalací desítek až stovek graficky překrásně zpracovaných her, které jsou rozděleny do patřičných kategorií a pokrývají téměř všechny hráčské žánry. My se dnes podíváme na ten možná nejběžnější a na těchto zařízeních také asi nejvyhledávanější. Jedná se o závodní automobily. Hlavním adeptem dnes bude mobilní hra Racing Thunder.
Na první pohled téměř typický simulátor automobilových závodů jako na stolním počítači. Grafické zpracování je na dobré úrovni a samotná hra nabízí hned tři herní režimy. Je to klasický Timeattack, Arcade a bezpochyby ten nejlepší Championship. Díky němu právě zažijete s Racing Thunder asi to největší dobrodružství a hlavně zábavu.
V kariérním módu můžete závodit na několika tratích a šampionátech, kde musíte obsazovat patřičná místa, aby jste se dostali do dalších etap a pokročilejších závodů. Během celé propracované dějové linie si za vyježděné a vyhrané peníze můžete dokupovat hromadu doplňků pro Váš sportovní vůz nebo dokonce měnit i samotné automobily. V průběhu hry i závodu se budete setkávat se spoustou nových věcí a příležitostí, jak být stále více rychlejší. V žádném případě se nezapomíná ani na multiplayer ,takže pokud se Vás sejde více, můžete si za-závodit každý na svém Android telefonu.
Ovládání Racing Thunder je pomocí tlačítek nebo díky akceleračnímu senzoru, což je o poznání zajímavější. Pohybem ruky a hlavně zařízením auto zatáčí v příslušném směru. Oživte si vzpomínky z dob arkádových rally závodů a vyzkoušejte moderní zpracování mobilní hry. K dostání je tato automobilová perlička hned ve dvou verzích.
Lite je zdarma

placená plná verze se pohybuje kolem 50 Kč.

Komentovat

Nahoru