Navigace: Úvod » Telefony » tip na nákup levnějšího telefonu nebo tabletu

tip na nákup levnějšího telefonu nebo tabletu

Swappa.com

Uvažujete o novém mobilním telefonu s Androidem? Nechce se vám dávat tolik peněz za nový?

Zkuste se kouknout v cizině!
Nákup na ebay.com a podobných aukcích může být problematický v tom, že nedostanete kompletní informace o technických údajích telefonu. Na swappa.com tomu tak není. V nabídce jsou již přednastaveny telefony vč. specifikace a proto budete mít přehled jaký telefon kupujete. Vyhnete se tak např.  komplikaci spojenou se sítí přístroje (3G nebo CDMA).

Telefony můžete vybírat podle výrobce nebo podle operátora který daný typ telefonu prodával. V nabídce jsou telefony a tablety za rozumnou cenu. Takže jestli se nebojíte určitě využijte.

Může se stát, že prodávající nebude chtít poslat telefon do České republiky. V tomto případě stačí využít nějaké služby která vám zprostředkuje přeposlání do ČR. Např. Shipito.cz – funguje na principu virtuální poštovní schrány v USA. Telefon si jednoduše pošlete na adresu v USA (adresa shipito) a oni vám telefon přepošlou na vámi zvolenou adresu v ČR. Mají velice nízké ceny za poštovné (možná ještě levnější než kdyby vám poslal prodejce zboží rovnou).

Zboží musí projít přes českou celnici kde vám vypočítají doplatek DPH a clo dle platných předpisů.

Přijde vám riskantní kupovat takto telefon v cizině nebo jste již nějaký takto pořídily? Budeme rádi za vaše názory.

Komentáře (3)

 • Daidalos

  Já sem kdysi nakupoval HTC Touch Pro z ebaye a naprosto bez problému, sice dodání asi měsíc. Ale vyšlo mě to tak od 3-4 tisíce levněji než z ČR.

  Odpovědět
  • správce

   před 3-mi roky jsem kupoval v US eshopu dig. zrcadlovku, nechal poslat přes Shipito, nechal proclít a stejně mě vyšla o 3tis. levněji než v ČR.

   Odpovědět
 • pRo_lama

  Keby som vedel o tomto, tak by som to hneď využil a nemusel kupovať starý šrot :-(

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru