Navigace: Úvod » Hry pro Android » Angry Birds Seasons – Saint Patrick’s Day

Angry Birds Seasons – Saint Patrick’s Day

Saint Patrick’s Day

Včera se v marketu objevil předem oznámený update pro Angry Birds. Nejedná se ovšem o update základních Angry Birds, ale Angry Birds Seasons, které jsou také zdarma a jsou častěji aktualizované, objevují se v nich levely vztahující se k určitým svátkům a datům, jako jsou Vánoce, Halloween, Valentýn a také k Svátek Svatého Patrika.

Tento svátek, který připadá na 17. března, se v Česku a okolních zemích moc neslaví, zato v  USA, Kanadě, Velké Británii nebo na Novém Zélandu je velmi populární. V Irsku, kde má své kořeny,  je 17.3. dokonce státním svátkem. Svatý Patrik byl světec pocházející z velké Británie, jenž přišel v 5.stol. na Irské území a podle legendy vyhnal z Irska všechny hady. Tato legenda přežila do dnešních dnů a díky tomu tu máme další „naštvané ptáky“.

Update obsahuje 15 nových úrovní, kde je jako vždy úkolem zabít již známá prasata, která tentokrát nosí zelené klobouky. Pokud byste neměli ptáků dost, tak se 22.3. můžete těšit na další Angry Birds, tentokrát s přídomkem RIO, se kterými vyjde stejnojmenný animovaný film ve spolupráci se studiem Blue Sky Studios. Toto studio stojí za tituly jako Doba Ledová nebo Roboti.

Odkaz na stažení:

(pro stažení přes PC klikněte na QR code)

Angry Birds Seasons

Komentovat

Nahoru