Navigace: Úvod » Aplikace » Sportujte s aplikací RunKeeper Pro

Sportujte s aplikací RunKeeper Pro

RunKeeper Pro

Chytré telefony nejsou pouze zařízení sloužící k telefonování, psaní a vyřizování kancelářských záležitostí. Bohatá nabídka Android aplikací Vám nabízí mnohem více. Programem RunKeeper Pro pravděpodobně potěšíme převážně nadšené sportovce, kteří i při svých vysilujících aktivitách používají stále Android zařízení.

Svým způsobem jde o velice jednoduchý software, který Vám připraví pouze tři hlavní menu obrazovky, kde můžete sledovat všechny svoje sportovní výsledky. Své uplatnění nalezne především u lidí, kteří se zabývají během, chůzí, cyklistikou, cvičením na ellipticalu, horskou cyklistikou, turistkou, sjezdem na lyžích, plaváním, bruslením, během na lyžích a snowboardingem. Pro všechny tyto aktivity máte v hlavním menu patřičné položky, které po roz-kliknutí obsahují další vhodné a důležité údaje.

Pro vyhodnocování a vůbec praktické používání samozřejmě vyžaduje RunKeeper Pro modul GPS, který bude v aktivním stavu. Díky tomu můžete získávat výsledky o rychlosti, času, trase nebo spálených kalorií. Údaje je možné zobrazit přímo v mapovém prostředí. Nechybí výškový profil a spousta dalších statistik, které Vám pomohou zlepšovat svoje sportovní hodnoty. Při jakýkoliv činnostech je také možné využít hlasové přeříkávání jednotlivých položek – můžete se tedy plně soustředit na probíhající činnost.

Pro náročnější uživatele existuje možnost dokoupení speciálního pásu Polar Wearlink, který bude navíc sledovat Vaše přesné základní tělesné hodnoty a přenášet je do Vašeho zařízení. Díky tomuto způsobu budete mít naprostou kontrolu na svým tělem. Aplikace RunKeeper Pro přešla na konci ledna z licence placené na freeware licenci, takže si všeho můžete užívat dle libosti a především bezplatně. Pro aktivní sportovce je to určitě velice zajímavá výzva.

Komentáře (1)

  • Honza

    Mám, používám. V podstatě funguje jako tracker (bez hrudního pásu). Někdy problém, že výchozí bod na mapě načte z nějaké předchozí polohy GPS (třeba z autonavigace) a z výjezdu na kole o délce 50km je např.150 km :-). Jde to pak zeditovat v PC. Slušela by tomu obousměrná komunikace, když to upravím na webu, aby se to synchronizovalo s founem. Hrudní pás je hodně drahej, vzhledem k tomu, že už mám jinej k cyklokompu, tak asi nebudu kupovat. Určení délky ujeté trasy se liší od cyklokompu, ale to je asi způsobem výpočtu a zobrazení trasy v terénu.
    Závěr: jo, pokud to nic nestojí, mám foun s GPS a chci si registrovat svoje sportovní aktivity, tak jo. Ty podrobné vyhodnocení, co jsou za úplatu na webu mě až tak zase neberou. Ovšem podobných programů je taky spousta…

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru