Navigace: Úvod » Aplikace » Navigujte s aplikací Sygic Aura

Navigujte s aplikací Sygic Aura

Sygic Aura

Díky masivnímu rozšíření androidích telefonů také přibývá stále více živitelů, jejichž přístroje jsou vybaveny GPS modulem. Mnohem více lidí dává větší přednost těmto zařízením před klasickými velikými auto navigacemi nebo odolnými turistickými navigacemi. Je to totiž mnohem pohodlnější a příjemnější vlastnit mobilní telefon vybaven úžasným operačním systém a zároveň moci využívat GPS navigaci – vše v jednom.

K dosažení podrobnějších výsledků je zapotřebí také vhodného softwaru, kterým je právě dnes představovaná aplikace Sygic Aura. Jedná se samozřejmě o placenou záležitost, která svojí bohatou nabídkou a službami mnohonásobně předčí programy zdarma nebo jiné konkurenty. Během sedmi-denní zkušební doby máte dostatek času vše si pečlivě a pořádně vyzkoušet. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká po samotném spuštění.

Velice osobité, ale ničím nevybočující grafické prostředí zapříčiní, že s ovládáním nebude mít žádný uživatel sebemenší problém. Sygic Aura disponuje výběrem několika jazyků a hlasů, které Vás při cestování budou navigovat. Zvláštností je také speciální vestavěná klávesnice pro snadné a rychlé ovládání a nastavování tras. Volba konkrétního cíle je filtrována podle zadané země, města a ulice. Nechybí ani možnost plánování trasy s projetím předem zadaných bodů zájmů a konkrétních cílů.

Nejdůležitějším zobrazením je bezesporu obrazovka informující o aktuální pozici a poloze na silnici. K dispozici máte dostatečný informační panel, který Vám zobrazí základní a pokročilé informace o provozu. Nechybí aktuální stav počasí, informace o jízdních pruzích a další statistické údaje. Svoje cesty lze bez problému vyhodnocovat pomocí podrobného a přehledného deníku. Jediným nešvarem, na který upozornilo již několik uživatelů jsou někdy až zbytečně nepřesné mapové podklady, které budou s novou aktualizací odstraněny. Sygic Aura i přesto stojí za vyzkoušení.

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru