Navigace: Úvod » Aplikace » Car Locator

Car Locator

car-locator-logoCar Locator – trial verze

Jistě se vám již někdy stalo, že jste byli na nějaké hromadné akci. Např. na koncertu, festivalu, automobilových závodech a podobně. U těchto akcí často bývají hromadná odstavná parkoviště se stovkami automobilů. Často bývá problém při ukončení akce najít to naše parkovací místo. S tímto problémem vám pomůže právě aplikace Car Locator.

Jedná se o jednoduchou aplikace která pomocí GPS zaznamená vaší polohu (polohu zaparkovaného auta). Od této doby počítá i čas parkování a díky tomu již nebudete mít problém s přesáhnutím času parkovacích hodin.

Na ploše si můžete udělat widget  (1×1). Poté stačí kdykoliv na toto tlačítko kliknout, aplikace automaticky zapne GPS a po zjištění souřadnic se GPS vypne. Současně se aplikace ukončí resp. přepne na lištu. Na volném prostranství je lokalizace polohy otázkou cca 3 sekund. V případě potřeby stačí kliknout na ikonku na liště a aplikace se otevře s radarem ukazující směr a vzdálenost automobilu a mapou zobrazující polohu. Na další záložce jsou již zmiňované parkovací hodiny a vzdálenost k automobilu. K poloze automobilu lze přidávat poznámky příp. i vytvořit fotografii. Polohu auta můžete poslat i na jiný Android v případě více skupin.

Jedná se o velmi jednoduchou aplikaci na způsob Geocachingu, ale i tak pro svůj nápad celkem zajímavou.

car-locator-trial-2car-locator-trial

car-locator-trial-qr

Aplikace je trial verze a je omezená na 15 záznamů (použití). Placená stojí 3,99usd.

Komentovat

Nahoru